ENGDE

Eredmények 2022-2023

Diák/ok
Hangszer
Minősítés
Tanár
Korrepetítor
Egyéb

IV. Leopold Mozart Háziverseny (2022)

2022. 11. 19. – Budaörs
Nobilis Johanna
furulya
Arany
Rajnai Klára
Pál Judit
I. korcsoport
Bagi Orsolya
zongora
Ezüst
Heizer Zsófia

I. korcsoport
Fánkuly Hédi
furulya
Arany
Rajnai Klára
Pál Judit
I. korcsoport
Garay Fülöp
fagott
Ezüst
Rajnai Klára
Pál Judit
I. korcsoport
Medgyes Tamara
fagott
Arany
Rajnai Klára
Pál Judit
I. korcsoport
Balogh Lia
furulya
Bronz
Rajnai Klára
Pál Judit
II. korcsoport
Császár Nimród
cselló
Ezüst
Szijártóné Tersztyánszky Dorottya
Mészárosné Petrován Mária
II. korcsoport
Megyeri Polett
fagott
Arany
Rajnai Klára
Pál Judit
II. korcsoport
Pokorádi Dávid
zongora
Bronz
Kulcsár Naómi

II. korcsoport
Abdelhafez Yassin
hegedű
Ezüst
Bogáti László
Amano Seri
II. korcsoport
Bódi Emma
zongora
kiemelt Arany
Bagi-Fiatal Lilla

II. korcsoport
Görgőy Miklós
gitár
Arany
Palatin Eduárd

II. korcsoport
Horváth Tünde
zongora
Ezüst
Bagi-Fiatal Lilla

II. korcsoport
Imre Bernadett
fuvola
Bronz
Soproni Ildikó

II. korcsoport
Kovács Aisa Susu
fuvola
kiemelt Arany
Váta Izabella
Pál Judit
II. korcsoport
Kalmár Fruzsina
cselló
Bronz
Szijártóné Tersztyánszky Dorottya
Mészárosné Petrován Mária
II. korcsoport
Lukács Emma
zongora
kiemelt Arany
Bagi-Fiatal Lilla

II. korcsoport
Makara Kristóf
klarinét
Arany
Ujj Andrea
Kulcsár Naómi
II. korcsoport
Nagy Máté
hegedű
Ezüst
Bogáti László
Amano Seri
II. korcsoport
Nagy Sámson
kisdob, xilofon
Ezüst
Varasdy Dávid
Varasdy Dávid
II. korcsoport
Prókai Adél
hegedű
Ezüst
Rábainé Vörös Györgyi
Kertész Dóra
II. korcsoport
Boros Szófia
zongora
Arany
Dósa Károlyné

III. korcsoport
Kiss Máté
zongora
kiemelt Arany
Heizer Zsófia

III. korcsoport
Németh Sebestyén
vibrafon, kisdob
Ezüst
Varasdy Dávid
Varasdy Dávid
III. korcsoport
Simon Abigél
hegedű
Bronz
Rábainé Vörös Györgyi
Kertész Dóra
III. korcsoport
Sziklássy Viola
zongora
Ezüst
Bagi-Fiatal Lilla

III. korcsoport
Tyupko András
zongora
kiemelt Arany
Bagi-Fiatal Lilla

III. korcsoport
Csenger Kinga
zongora
Arany
Dósa Károlyné

III. korcsoport
Kapodisztria Danaé
fuvola
Arany
Váta Izabella
Pál Judit
III. korcsoport
Németh Mátyás
trombita
Ezüst
Takáts Tibor
Mészárosné Petrován Mária
III. korcsoport
Rábai Réka
hegedű
Ezüst
Rábainé Vörös Györgyi
zongora: Kertész Dóra, csembaló: Soltész Anikó
III. korcsoport
Walde Joachim Alexander
trombita
Bronz
Takáts Tibor
Mészárosné Petrován Mária
III. korcsoport
Simon Anna
zongora
Arany
Dósa Károlyné

IV. korcsoport
Tagscherer Botond
ének
Arany
Kecskésné Papp Ágnes

IV. korcsoport
Kuszkó Boglárka
zongora
Arany
Dósa Károlyné

IV. korcsoport
Harazdy Bánk
fagott
Arany
Rajnai Klára
zongora: Pál Judit, csembaló: Soltész Anikó
IV. korcsoport
Fajszi Karsa
zongora
Arany
Heizer Zsófia

V. korcsoport
Gérus Rebeka
fuvola
Ezüst
Váta Izabella
Pál Judit
V. korcsoport
Kollár Olga
zongora
Ezüst
Dósa Károlyné

V. korcsoport
Strüning Leon
zongora
Arany
Heizer Zsófia

V. korcsoport
Rujp Eszter
magánének
Ezüst
Szabó Alexa Dorottya
Kulcsár Naómi
V. korcsoport
Winter Zóra
hegedű
Ezüst
Bogáti László
Amano Seri
V. korcsoport
Major Lili
zongora
Arany
Dósa Károlyné

VI. korcsoport
Strüning Noel
zongora
kiemelt Arany
Heizer Zsófia

VI. korcsoport
Szarvas Benjámin
zongora
kiemelt Arany
Heizer Zsófia

VI. korcsoport
Ceiner Viktória
fuvola
Ezüst
Soproni Ildikó
Pál Judit
VI. korcsoport
Szabóky Angéla
furulya
Ezüst
Soproni Ildikó
Pál Judit
VI. korcsoport
Szarvas Dániel
zongora
Arany
Heizer Zsófia

VI. korcsoport
Zsélyi Mandula
fuvola
Arany
Soproni Ildikó
Pál Judit
VI. korcsoport

X. Farkas Ferenc Zongoraverseny

2022. 11. 16–18. – Dunakeszi
Tyupko András
zongora
II. díj
Bagi-Fiatal Lilla

III. korcsoport
Simon Anna
zongora
II. díj
Dósa Károlyné

IV. Korcsoport
Strüning Noel
zongora
III. díj
Heizer Zsófia

V. korcsoport
Szarvas Benjámin
zongora
I. díj
Heizer Zsófia

V. korcsoport



Heizer Zsófia

Tanári díj

Gratulálunk!